Омладинска лига РС (дјечаци У12): ОРК БЛ до круне послије седмераца

Клинци ОРК БЛ (годиште 2008.) постали су шампиони Републике Српске на завршном турниру одиграном у Козарској Дубици. До титуле су дошли послије преокрета у мечу са домаћом Козаром која је након полувремена водила 10:8. У наставку су Бањалучани успјели да дођу до изједначења 17:17, да би послије бољег извођења седмераца славили са 19:18. Права драма виђена је и у сусрету за треће мјесто. Млади рукометаши Бијељине су послије првог полувреман имали предност (10:8) против Борац м:тела и чинило се да ће утакмицу мирно привести крају. Ипак, у другом полувремену Бањалучани су стигли до поравнања резултата 18:18, те је и овдје одлука о побједнику пала послије седмераца гдје су више среће имали Семберци који су на крају славили са заслужених 22:20. За најбољег играча проглашен је Данило Тубин (Козара), најуспјешнији голман је Филип Игњатић (ОРК БЛ), а први стријелац био је Анес Мехмедовић (Бијељина). Пласман на завршни турнир ОЛ БиХ изборили су: ОРК БЛ, Козара и Бијељина. Све честитке на одличној организацији завршнице Омладинске лиге Републике Српске припадају Рукометном клубу Козара из Козарске Дубице.