м:тел Прва лига (М): Нема шале са лидером

Рукометаши Младости наставили су са серијом добрих резултата у м:тел Првој лиги Републике Српске. Овог пута су, у дербију 17. кола, савладали Дрину из Зворника (39:29) и на најбољи могући начин су потврдили шампионске амбиције.
Бањалучани су добро почели сусрет, с обзиром су послије прва два напада водили са 2:0. Недуго затим, тачније у 6. минуту имали су 4:2, да би гости у 11. минуту направили преокрет и дошли су до 6:4. Био је то сигнал тренеру домаћих Горану Тркуљи да узме тајм-аут како би својим пуленима дао додатне савјете. И послије тога Зворничани су имали предност од два гола разлике када је на семафору стајало 8:6. Није то пореметило играче Младости који су потом заиграли нешто боље и поново су прешли у вођство, 10:9 да би на одмор отишли са предношћу од 16:14.
Наставак сусрета прошао је у апсолутној доминацији бањалучких рукометаша који су у 53. минуту имали великих, 35:24. До краја су мирно утакмицу привели крају, дошли су до два нова бода са којима су се још више учврстили на првом мјесту прволигашке табеле.