Слога у финалу Свесрпског купа

Рукометаши Слоге први су финалисти Свесрпског купа који се одржава у Лозници у организацији Рукометног савеза Србије и Рукометног савеза Републике Српске. Добојлије су у полуфиналу добили Борац м:тел са 32:27, највише захваљујући голману Милутину Богдановићу који је имао 14 одбрана и Станку Станковићу са осам голова. На другој страни добру партију је пружио Никола Летић са шест голова колико је дао и Александар Милићевић. Била је ово невјероватна утакмица коју су боље отворили изабраници тренера Мирка Микића. Тако су јесењи шампиони БиХ повели са 5:0, а потом је било 6:1. Тада су се тргли играчи из Добоја који су у 25.минуту прво изједначили на 12:12, да би два минута касније водили са 15:13, а на одмор се отишло са 15:14. У наставку потпуна доминација Добој који су водили и са осам разлике, 30:22. У тим тренуцима ништа није полазило за руком Бањалучанима који су на крају честитали ривалу на заслуженом тријумфу. Сутра од 15.30 часова Борац м:тел играће сусрет за треће мјесто против слабијег из другог полуфинала у којем се састају Војводина-Металопластика. Од 18 часова је на програму финале Свесрпског купа уз пренос на фејсбук страници Рукометног савеза Републике Српске и ТВ Симић. Умичевић: Скандал у режији Добојлија Маринко Умичевић, предсједник Рукометног савеза Републике Српске био је љут на Добојлије за чији тим су играли Станко Станковић и браћа Немања и Богдан Пештић који нису регистровани за Слогу. – Ово је скандал и то се није никако смјело десити. Изузетно сам љут на Добојлије чија побједа је на терену чиста и заслужена – изјавио је Умичевић.