Кадети и кадеткиње играју са Србијом
Кадети и кадеткиње Републике Српске у суботу, 14. децембра у Бијељини одиграће пријатељску утакмицу против младих рукометаша Србије. Прво ће од 15.30 часова одмјерити снаге кадеткиње, а од 17.30 часова на паркет Гимназије изаћи ће кадети. Селектор кадеткиња Бојана Бабић за дуел са Србијом позвала је сљедеће рукометашице: голмани: Џенета Хаџић (Кнежопољка), Сара Павковић (Борац), […]
Кадети и кадеткиње играју са Србијом Read More »










