Свесрпски куп за рукометаше: Станковић погодио финале

Голом Владимира Станковића двије секунде прије краја рукометаши Леотара побиједили су Борац м:тел 30:29(17:19) и на тај начин изборили финале које ће играти против Војводине. Меч за трофеј игра се сутра (недјеља) од 15 часова уз директан пренос на РТРС и РТС-у.
Бањалучани су боље играли у првом полувремену у којем су у 23. минуту водили са 16:10. Првих 15 минута наставка потпуно је припао Требињцима, а црвено-плави су први гол дали тек у 40.минуту. Након тога Леотар је у неколико наврата имао плус три, али је Борац у 53. минуту имао 29:27. Оба тима су промашили неколико прилика, да би Станковић својим 15 голом поставио коначних 30:29. У пораженом тиму Никша Петровић је дао седам голова.
Прије мушког финала, играће рукометашице Борца и Железничара (почетак у 13 часова).