Пораз кадета Српске

Кадетска рукометна репрезентација Републике Српске (играчи рођени 2004.године) поражена је од вршњака Козаре МП са 31:29 (15:14) у пријатељској утакмици одиграној у Козарској Дубици. У првом полувремену репрезентација Српске водила је са 12:9, али су домаћи на одмор отишли са вођством од 15:14. У наставку сусрета Козара МП је у 44. минуту водила са 25:20. Тада је селектор Дејан Василић узео тајм-аут што је врло брзо дало резултат, јер је у 55. минуту било 28:28. На крају су, ипак Дубичани славили са 31:29 у чијим редовима су Стијовић, Стојчич и Арсенић постигли по пет голова. Исти учинак у селекцији Републике Српске имали су Јелисић и Ћулум. Кадети Српске у суботу, 14. децембра у Бијељини ће играти пријатељски меч против Србије